هنر و سینما

صحبت های کوین هارت درباره سیلی ویل اسمیت

صحبت های کوین هارت درباره سیلی ویل اسمیت

تقریبا بیش از شش ماه از سیلی خوردن «کریس راک – Chris Rock» از «ویل اسمیت – Will Smith» در طول مراسم اسکار 2022 می گذرد و با این وجود هنوز هم افراد خیلی زیادی درحال بحث درباره این اتفاق عجیب هستند. علاوه بر مردم عادی تعداد زیادی از افراد مهشور در تمامی حوزه های کاری هم در مورد این اتفاق صحبت کرده اند؛ یکی از آن افراد بازیگر و استندآپ کمدین مشهور «کوین هارت – Kevin Hart» می باشد. اون هم با کریس راک و هم با ویل اسمیت دوست است.

دفعه اولی که کوین هارت به این موضوع پرداخت در ماه ژوئیه 2022 بود؛ او در درباره این اتفاق گفته بود که با وجود حاشیه های جنجالی پیش آمده هنوز هم هر دوی آن ها را دوست دارد. کوین هارت درباره سیلی ویل اسمیت اخیراً باز به این موضوع پرداخته است و گفته است که هردوی این بازیگران هم ویل اسمیت و هم کریس راک به ریکاوری نیاز دارند و همچنین اعلام کرد که زمان آن رسیده که عموم مردم از صحبت کردن درمورد این موضوع واقعا دست بردارند، تا این دو بازیگر بتوانند باز خودشان را برای فعالیت های دیگر آماده کنند.

کیون هارت گفته است: “هر روز مردم اشتباهاتی می کنن ولی بعد از اشتباه هاشون نیاز به زمان برای ریکاوری دارند. این موضوع سیلی زدن ویل اسمیت به کریس راک دیگر ربطی به جهان نداره، این یه مسئله شخصی بین کریس راک و ویل اسمیت است؛ باید اجازه بدید خودشون حلش کنن. باید بهشون اجازه داده بشه که به زندگی عادی خودشون برگردن. اگر خودشون بخوان مشکلشون رو حل می کنن و اگر هم نخوان حل نمی کنن.”

این اتفاق در اسکار زمانی اتفاق افتاد که کریس راک با کچل بودن همسر ویل اسمیت که به دلیل یک بیماری بوجود آمده است شوخی کرد (طبق گفته خودشان بیماری آلوپسی میباشد در ادامه توضیح مختصری درباره این بیماری میدهیم). این اتفاق بهای بسیار سنگینی برای ویل اسمیت داشت. این بازیگر بلاخره در این تابستان سکوت خودش را شکست و به طور کاملا رسمی از کریس راک عذر خواهی کرد. در آن طرف کریس راک هنوز چیزی را به صورت رسمی اعلام نکرده است اما به نظر می رسد کریس در طول اجرای یکی از استندآپ هایش او نیز از ویل اسمیت عذر خواهی کرده است.

کوین هارت همچنین در ادامه‌ی صحبت هایش گفته است: “ویل اسمیت کسی هست که باعث شد که کارگردان ها بازیگران سیاه پوست رو وارد کار های خودشون بکنن، مگه نه؟ برای همین من از ویل اسمیت گله مند نیستم و به صورتی رفتار می کنم که انگار اصلا اتفاقی نیوفتاده است.”

همچنین احتمالاً همه‌ی ما با این موضوع موافق هستیم که بحث های پیرامون این اتفاق در طول این مدت اخیر بسیار زیاد بوده است، پس شاید واقعا همه‌ی ما باید به حرف های کوین هارت گوش بدهیم و اجازه بدهیم که این دو بازیگر خودشان مشکلاتشان را حل بکنند.

بیماری آلوپسی چیست؟

بیماری آلوپسی در اصطلاحات پزشکی به معنای ریزش یا کاهش موی سر و دیگر نقاط بدن میباشد که می‌تواند در اثر عوامل مختلفی از قبیل: عوامل هورمونی، عوارض دارویی، ابتلا به برخی از بیماری‌ها مانند بیماری‌های خودایمنی، بیماری‌های مربوط به غدد از قبیل: بیماری‌های تیروئیدی به وجود آید.

خیلی افراد بر این باور هستند که این اتفاق ممکن است در اثر فشار روانی که در فرد وجود دارد ایجاد شود؛ اما طبق تحقیقاتی که تاکنون توسط پزشکان ومتخصصان پوست و مو انجام شده است؛ مدرکی دال بر این عامل مشاهده نشده است. بیماری آلوپسی با توجه به علت و شدت به انواع مختلفی تقسیم‌بندی می‌شود.

در واقع آلوپسی ممکن است در نقاط مختلفی از سطح بدن بروز کند، اما زمانی که موی سر را هدف قرار می‌دهد، ظاهری نامناسب ایجاد می‌کند که نیاز به درمان جدی دارد. برای درمان مراجعه به پزشک متخصص در خصوص دریافت مشاوره‌‌های لازم پزشکی و شخصی در خصوص این بیماری می‌تواند دوره‌ی درمان بیماری آلوپسی را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *