رویه های بازگرداندن کالا به زینو بازار

شما کاربران عزیز فروشگاه اینترنتی زینو بازار میتوانید با توجه به شرایطی که در ادامه به طور کامل شرح داده شده است، از گارانتی مرجوعی کالا استفاده کنید و آن را به زینو بازار بازگردانید کنید.

همه ی تلاش ما در زینو بازار این است که کالای خریداری شده در شرایط مطلوب به دست شما عزیزان برسد، با این وجود ممکن است پس از خرید، به هر دلیلی تصمیم به بازگرداندن کالا بگیرید، ما این امکان را برای شما در نظر گرفته ایم که با آسودگی خاطر، در مدت مشخص که برای هر کالا ممکن است متفاوت باشد، پس از دریافت کالا، برای بازگرداندن آن کالا اقدام نمایید.

همه کالاهای برگشتی در شرایط اولیه، همراه جعبه ی محصولات باشد و شماره سفارش یا شماره درخواست مرجوعی ارائه شود.

رویه های بازگرداندن کالا در شرایط اولیه به همراه برچسب و جعبه مخصوص کالا

جعبه اصلی کالا و اقلام همراه آن در شرایط اولیه تحویل داده شده و بدون آسیب دیدگی و پارگی و نوشته یا برچسب اضافی روی آن نباشد.

رویه های بازگرداندن کالا به همراه جعبه اصلی کالا و اقلام همراه بدون نوشته یا برچسب اضافی

همه محصولات حساسیت محور و محصولاتی که حساسیت بهداشتی دارند (لوازم آرایشی، لوازم بهداشتی، عطر و ادکلن، خوراکی ها و لباس زیر)، در صورت باز شدن پلمپ کالا امکان بازگشت ندارند.

رویه های بازگرداندن کالا در صورت مخدوش شدن پلمپ کالا، امکان بازگشت آن وجود ندارد

کالاهای نیازمند نصب (مانند: یخچال، کولر، تلویزیون، اجاق گاز و...) توسط نمایندگی مجاز، نصب و راه اندازی شود در غیر این صورت از شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش زینو بازار خارج می شود.

رویه های بازگرداندن کالا نصب تنها توسط نمایندگی مجاز انجام شود

در صورت استفاده از کد تخفیف در زمان خرید، از منظر قانونی کد تخفیف مورد نظر مجددا قابل استفاده نخواهد بود و در صورت بازگرداندن کالا، تنها اصل پول پرداختی برای کالا بازگردانده خواهد شد. و حتی اگر چندین محصول خریداری کرده باشید و فقط یک محصول را بازگردانید، در صورتی که هزینه ارسال نیز پرداخت کرده باشید در صورتی هزینه ارسال بازگردانده خواهد شد که کلیه کالاهای خریداری شده را بازگردانده باشید.

رویه های بازگرداندن کالا باطل و غیر استفاده شدن کد تخفیف پس از بازگرداندن کالا

کفش و پوشاک در وضعیت اولیه و نو باشند، هیچگونه آثار استفاده حتی یکبار (لکه، رنگ پریدگی، بوی عطر و بدن و...) وجود نداشته باشد و تگ برند، دکمه و سایر محلقات جدا نشده باشند.

رویه های بازگرداندن کالا کفش و پوشاک بدون استفاده و در شرایط اولیه باشند

مرجوع کردن گوشی موبایل با دلیل ارائه شده قابل قبول پیش از ثبت تلفن همراه سامانه همتا (رجیستری کردن) امکان پذیر میباشد، بدیعی است که تا یکماه بدون رجیستر کردن تلفن همراه، تبلت، مودم های سیم کارتی و... می توان از آن استفاده کرد پس هیچ دلیلی برای پذیرش تلفن همراه یا کالاهای دیگر که نیاز به رجیستر کردن دارند و رجیستر شده باشند قابل قبول نیست و امکان بازگرداندن وجود ندارد.

رویه های بازگرداندن کالا تلفن همراه، تبلت و مودم رجیستری نشده باشند

کارت های هدیه زینو بازار امکان بازگرداندن ندارند.

رویه های بازگرداندن کالا کارت های هدیه زینو بازار تمکان بازگرداندن ندارند.

کالا را چطور ارسال کنید؟

لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.
از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش زینو بازار جداً، خودداری کنید.
برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کابل، ریموت، باطری، دفترچه راهنما، کارت گارانتی، کارت بیمه، بند و قطعات بسته‌بندی به همراه کالای اصلی ارسال شود.
برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)
اگر کالا دارای رمز عبور (Password)، آی دی، اپل آی دی (id)، جیمیل یا الگو (pattern) است، لازم است توسط مشتری برداشته شود، تا کارشناسان زینو بازار امکان تست آن را داشته باشند.

در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز پس کرایه اقدام کنید. در صورتی که برخی از شهرها پست پیشتاز پس کرایه را نمی پذیرند، تصویر رسید پستی را برای ما ارسال کنید.

درصورت ارسال با پست پیشتاز، تصویری از رسید پستی تهیه و به یکی از روش های ارتباطی با زینو بازار در صفحه تماس با زینو بازار برای ما ارسال نمایید.

از نوشتن آدرس روی جعبه یا کارتن اصلی کالا، جداً خودداری کنید و حتما جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته، آن را ارسال کنید.

 

بسته خود را به یکی از آدرس های زیر ارسال کنید.

 

تماس با زینو بازار - زینو بازار  دفتر مرکزی لرستان:
لرستان، کوهدشت، خیابان دانش آموز، خیابان اندیشه سوم، پلاک ۳
کد پستی: ۶۸۴۱۹۵۳۳۸۷   شماره تماس: ۰۶۶۹۱۰۱۴۸۸۶

 

تماس با زینو بازار - زینو بازار دفتر آذربایجان غربی:
آذربایجان غربی، پیرانشهر، خیابان امام، پاساژ شهروند، پلاک ۹۴
کد پستی: ۵۷۸۱۹۷۷۱۸۴   شماره تماس: ۰۶۶۹۱۰۱۴۸۸۶

 

هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش زینو بازار برسد، هزینه‌های ارسال به عهده زینو بازار است.
برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، تصویری از رسید پستی تهیه و به یکی از روش های ارتباطی با زینو بازار در صفحه تماس با زینو بازار برای ما ارسال نمایید.
در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان زینو بازار، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

 

چطور درخواست خود را جهت مرجوعی کالا به شما اطلاع دهم؟

برای استفاده از خدمات بازگرداندن کالا میتوانید به دو روش استفاده کنید.

روش اول پیام خود را در صفحه  تماس با زینو بازار با انتخاب موضوع خدمات پس از فروش، ارسال کنید.

روش دوم با خدمات پس از فروش تماس تلفنی برقرار کنید. ۰۶۶۹۱۰۱۴۸۸۶

توجه: جهت رسیدگی به درخواست، ذکر شماره پیگیری سفارش در هر یک از روش‌های بالا الزامی است.