صحبت های کریستین بیل و دلیل قطع رابطه اش با کریس راک
صحبت های کریستین بیل و دلیل قطع رابطه اش با کریس راک

فیلم بعدی بازیگر محبوب و دوست داشتنی «کریستین بیل – Christian Bale» به نام آمستردام (Amsterdam 2022) فیلمی است با کارگردانی «دیوید او راسل – David O. Russell» که داستانش مربوط به دهه 1930 میلادی است و داستان سه فرد را روایت می کند که برای این سه شخص پاپوش درست می کنند و آن ها را متهم به قتل می کنند. کریستین بیل در این فیلم با بازیگرانی همچون «مارگو رابی – Margot Robbie» و «کریس راک – Chris Rock» هم بازی بوده است و کریستین بیل و دلیل قطع رابطه اش با کریس راک را اخیراً در گفتگوی خود در برنامۀ «ساتردی نایت لایو – Saturday Night Live» اینچنین بیان کرده است که در طول ساخت این فیلم با کریس راک صحبت نکرده است اما این صحبت نکردن دلیل خوبی داشته است: به گفته خود کریستین بیل، کریس راک بیش از حد باعث به خنده افتادنش می شده است و توی عملکرد فیلم تاثیر منفی داشته است.

کریستین بیل در مصاحبه ای گفته است ملاقاتش با کریس راک برایش هیجان انگیز بوده است و کریس راک برای بیل داستان هایی که با دیوید او راسل کارگردان فیلم داشته را تعریف می کرده است. اما در طول فیلمبرداری این فیلم کریستین بیل متوجه این موضوع می شود معاشرتش با کریس راک دارد روی بازیگری او تاثیر منفی ای می گذارد. بیل توضیح داده: “کریس راک به طور خیلی زیادی بامزه ست و بلاخره یه جایی فهمیدم اینطوری نمی تونم در این فیلم بازی کنم چون همیشه داشتم به اون و حرف هایش می خندیدم. واسه همین رفتم پیش راک و بهش گفتم: ببین رفیق من واقعا عاشق صحبت کردن با تو هستم و همچنین ما دوست های مشترکی داریم اما من واقعا دیگه نمی تونم به این معاشرت ادامه بدم؛ چون دیوید او راسل من رو نیاورده تو این فیلم که خنده های بلند من رو تماشا کنه. اون می خواد من نقشم رو بازی کنم ولی واقعا با وجود تو یادم میره برم توی نقشم.”

او همچنین در این مصاحبه گفته است که اصلا مشکلی با کریس راک ندارد و فقط به خاطر این که بتواند نقش خودش را به خوبی بازی کند درخواست جدایی از کریس راک را کرده است. او همچنین در ادامه گفته بود که معمولاً در طول فیلمبرداری فیلم هایش خودش را منزوی می کند، چون دوست بودن با بقیه بازیگران باعث می شود سر صحنه های فیلمبرداری نتواند به کاری که درحال انجامش است باور داشته باشد.

این فیلم قرار است در تاریخ ۷ اکتبر (15 مهر) در سینماهای جهان (قطعا بغیر از ایران) به نمایش در بیاید.

اشتراک گذاری