جرود بلاندینو و جرمی جانسون از تجارتی که طی دو دهه ایجاد کرده‌اند کنار می‌روند تا فرصت‌های جدیدی را دنبال کنند.
بنیانگذاران تو فیسد (Too Faced)، برند زیبایی آمریکایی که متعلق به شرکت های Estée Lauder (ELC) است، از این تجارت کناره گیری کرده اند. بر اساس بیانیه ELC، در 30 ژوئن (9 تیر)، جرود بلاندینو و جرمی جانسون با کسب‌وکاری که 24 سال پیش با هم تأسیس کردند، صحبت خواهند کرد تا فرصت‌های جدیدی را دنبال کنند. هر دوی آنها قبل از تاسیس شرکت لوازم آرایشی رنگی خود، کار خود را پشت میزهای برند Estée Lauder آغاز کردند.
شرکت ELC برند Too Faced را در سال 2016 به قیمت رکورد 1.4 میلیارد دلار در آن زمان خریداری کرد. پس از تصاحب، بلاندینو و جانسون وارد تجارت ELC شدند.
ویلیام لادر، رئیس اجرایی ELC گفت: «جرود و جرمی برند را با یک مفهوم خلاقانه ساده و در عین حال متقاعدکننده شروع کردند و آن را به چیزی واقعاً خارق‌العاده تبدیل کردند. ما مشتاقانه منتظریم تا ببینیم مرحله بعدی سفر آنها را به کجا می‌برد و برای آنها بهترین‌ها را در حالی که شروع به ماجراجویی‌های جدید می‌کنند آرزو می‌کنیم.»

سال های زیادی است که محصولات Too Faced به عنوان یکی از موفق ترین برندهای زیبایی در جهان معامله می شود.

برند تو فیسد در سال 2021، توسط تاجمیلی در رتبه 15 در برترین برندهای محبوب زیبایی در سراسر جهان قرار گرفت.

ریمل Too Faced’s Better Than نیز به عنوان «دوست‌داشتنی‌ترین» ریمل توسط اینفلوئنسرهای بریتانیایی معرفی شد و طبق گزارش My Marketing Insight در فهرست ده برند برتر ریمل ذکر شده در سال 2019 قرار گرفت.
برند Too Faced همچنین در کنار MAC Cosmetics، Tom Ford Beauty و La Mer به افزایش فروش ELC در دسته لوازم آرایش خود کمک کرده است. این مدیریت باید ادامه پیدا کند، برای جایگزینی بنیانگذاران، تارا سیمون از ELC به عنوان رئیس برند جهانی این برند وارد عمل خواهد شد، او قبلاً به عنوان معاون ارشد و مدیر کل جهانی برای تجارت زیبایی که در سپتامبر 2020 شروع به کار کرد، خدمت کرد. قبل از پیوستن به ELC، سایمون به عنوان معاون ارشد خرده‌فروش زیبایی Ulta خدمت می‌کرد. او همچنین سمت‌های ارشدی در Sephora و همچنین تاجر اصلی، SVP، Planning and Inventory، در سالن‌ها و زنجیره‌های Spa Chain Beauty Brands داشته است.
مدیرعامل ELC گفت: «تارا از زمانی که دو سال پیش به این برند پیوست، یک رهبر فوق‌العاده در Too Faced بوده است، و من می‌دانم که او به استفاده از تخصص خود در ساخت برند برای ایجاد ارتباط عاطفی با مشتریان از طریق محصولات الهام‌بخش و تجربیات منحصربه‌فرد ادامه خواهد داد.» فابریزیو فردا.
«من مطمئن هستم که تحت رهبری تارا، Too Faced برای مرحله بعدی رشد خود موقعیت خوبی دارد.»
ما از کار برجسته جرود و جرمی در شش سال گذشته که به عنوان بخشی از خانواده ELC سپری شده اند بسیار سپاسگزاریم.