پلتفرم الهام بصری پینترست (Pinterest) اعلام کرده است که پینترست اولین مدرسه زیبایی خود را در تاریخ 1 اکتبر به روی عموم باز می‌کند. اولین رویداد از نوع خود فعال‌سازی برند و کارگاه‌های سازنده را که مستقیماً از روندهای بینش منحصربه‌فرد این پلتفرم مطلع می‌شوند، برگزار می‌کند.

این رویداد که در کارخانه وینیل در سوهو، لندن برگزار می‌شود، به‌صورت رایگان برای عموم باز می‌شود، و میزبان کارگاه‌ها و پانل‌هایی است که در مورد مو، زیبایی و مراقبت از پوست، بر اساس گرایش‌های زیبایی که پینترست پیش‌بینی می‌کند در فصل زمستان 2022 غالب خواهد شد، برگزار می‌شود.

با مشارکت نام‌های زیبایی خانگی، از جمله برند La Roche-Posay، این رویداد در مرکز خود از طریق جستجوی الگوی مو و عملکردهای جستجوی محدوده رنگ پوست آن آغاز می‌شود.

در مدرسه زیبایی Pinterest چه خبر است؟

فراتر از فیلتر – بحث میزگرد

این میزگرد با این موضوع که چگونه می‌توانیم پوست منحصربه‌فرد خود را به طور مثبت پرورش دهیم و تقویت کنیم، می‌پردازد. کاوش در فرهنگ و تأثیر فیلترها، تجلیل از شرایط واقعی پوست و درک اهمیت پذیرش عیوب و سلامتی ما در مراقبت از پوست.

آرایش از روز تا شب

این کارگاه سازنده، که توسط هنرمند آرایشگر حرفه‌ای برنده جایزه به افراد مشهور بی‌شماری، جوی آدنوگا، هدایت می‌شود، به مهمانان نشان می‌دهد که چگونه تکنیک‌های آرایش بی‌عیب و نقص خود را برای ماندگاری روز تا شب کامل کنند.

فراتر از سموم – بحث میزگرد

این میزگرد در مورد چگونگی ارتقای زیبایی برای آینده ای پایدارتر است. بررسی روندهای در حال تغییر در زیبایی پایدار، چگونگی حمایت علاقه مندان به زیبایی از نوآوری و تأثیر زیبایی پایدارتر.

ترفندهای هنر ناخن برای مبتدیان

این کارگاه خلاق به رهبری Aamirah Essof، با نام مستعار A Brown Girl Recommends، به مهمانان نشان می دهد که چگونه می توانند به آخرین روندهای هنر ناخن دست یابند.

تکنیک های بافتن مو

موسس کرل بار لندن، نیا لایت، این کارگاه سازندگان را رهبری خواهد کرد که چگونه مهمانان می توانند انواع تکنیک های بافتنی را کامل کنند.

Belinda Boakye، رئیس بازاریابی خلاق در پینترست انگلستان، در مورد این رویداد صحبت می کند، “میلیون ها دوستدار زیبایی در بریتانیا هر ماه به پینترست می آیند تا الهام بگیرند، روندهای جدید را کشف کنند و خرید کنند، و چون می دانیم مردم به دنبال چه چیزی هستند، می‌توانیم پیش‌بینی کنیم که روندهای بزرگ زیبایی بعدی چه خواهند بود. این یک برگه تقلب کامل برای برندها و سازندگان محصولات زیبایی است که می‌توانند به معنای واقعی کلمه مردم را با چیزهایی که قبلاً به دنبال آن هستند الهام بخشند. ما بسیار هیجان‌زده هستیم که اولین مرکز زیبایی خود را راه‌اندازی کنیم. مدرسه در انگلستان، با برندها و سازندگان همکاری می کند تا جادوی آنلاین آنچه را که در پینترسا می توانید پیدا کنید، برای اولین بار به یک فضای فیزیکی واقعی بیاورد.”