«هیو جکمن - Hugh Jackman» با نقش ولورین در فیلم ددپول 3 باز میگردد و اعلام تاریخ اکران فیلم ددپول 3
هیو جکمن با نقش ولورین در فیلم ددپول 3 باز میگردد

«هیو جکمن – Hugh Jackman» با نقش ولورین در فیلم ددپول 3 باز میگردد و اعلام تاریخ اکران فیلم ددپول 3

«رایان رینولدز – Ryan Reynolds» بازیگر نقش ددپول در حساب رسمی توییتر خود اعلام کرد که هیو جکمن در فیلم (Deadpool 3) به نقش اصلی شخصیت ولورین خود در مجموعه فیلم های مردان ایکس باز میگردد. همچنین رایان رینولدز اعلام کرد که فیلم ددپول 3 در تاریخ 6 سپتامبر سال 2024 اکران عمومی خواهد شد.

اولین باری که هیو جکمن نقش ولورین را بازی کرد در سال 2000 و در فیلم (X-Men 2000) بود که این نقش جکمن را به یک ستاره‌ی جهانی تبدیل کرد. هیو جکمن پس از 17 سال و تولید چندین فیلم موفق، در سال 2017 بود که بعد از فیلم (Logan 2017) رسماً از نقش ولورین خداحافظی کرد و این اتفاقا برای خیلی ها یک شوک بود. و در طرفی دیگر در سال 2009 اولین بار رایان رینولدز در نقش ددپول در فیلم (X-Men Origins: Wolverine 2009) ظاهر شد و بعد از این فیلم، فیلم مخصوص شخصیت ددپول به صورت جداگانه ساخته شد و با وجود این که این فیلم دارای رده سنی بزرگسالان بود، توانست در کل جهان به فروش فوق العاده 782/6 میلیون دلار برسد و این موضوع توسط منتقدان تحسین شد.

کارگردانی این قسمت از ددپول که تحت عنوان Deadpool 3 شناخته میشود توسط «شاون لوی – Shawn Levy» انجام خواهد شد و «رت ریس – Rhett Reese» و «پل ورنیک – Paul Wernick» نویسندگان فیلمنامه این فیلم هستند؛ همچنین دو قسمت پیشین ددپول هم توسط این دو شخص نوشته شده بود.

در طول سال های گذشته تماشاگران زیادی همیشه مشتاق بودند که هیو جکمن و رایان رینولدز را بر روی پرده سیما در کنار هم و در نقش های ولورین و ددپول ببینند؛ (واقعیتش اینه خود من هم یکی از این طرفداران هستم و وقتی که هیو جکمن پس از فیلم لوگان از این نقش خداحافظی کرد واقعا یک شوک سخت بود و باور کردنش برام خیلی سخت بود) اما به نظر می رسید که خداحافظی جکمن از این نقش این امکان را از بین برده بود، اما سازندگان این مجموعه امید خود را از دست ندادند و در بلاخره موفق شدند این دو شخصیت دوست داشتنی سینمای مارول را در کنار هم قرار بدهند.

علاوه بر در کنار هم قرار گرفتن این دو بازیگر شخصیت های ولورین و ددپول این فیلم یک تجدید دیداری خواهد بود بین هیو جکمن و «کوین فایج – Kevin Feige» رئیس استودیو کمپانی مارول که تهیه کنندگی این فیلم را نیز بر عهده دارد. تا این لحظه متاسفانه اطلاعاتی بیشتری درمورد فیلم Deadpool 3 منتشر نشده است و مشخص نیست که فیلمبرداری کی آغاز خواهد شد.