طرفداران پروپاقرص نتفلیکس به شکل افراطی و عجیبی درحال تماشا کردن سریال مضطرب کننده ی «هیولا: داستان جفری دامر – Monster: The Jeffrey Dahmer Story» با بازی «ایوان پیترز – Evan Peters» که قبلا در چندین قسمت از مجموعه فیلم های «مردان ایکس – X-Men» بازی کرده است، هستند و در حال ثبت رکورد جدیدی را برای این سریال هستند، داستان این سریال درباره یک قاتل سریالی آدم خوار است.

این سریال فوق العاده به کارگردانی «رایان مورفی – Ryan Murphy» برای سومین هفته ی متوالی در لیست پر بیننده ترین سریال های نتفلیکس قرار داشت و در این هفته یعنی 20 مهر 1401 حدودا 205٫33 ساعت دیده شد؛ این به این معنی است که این سریال عجیب و دوست داشتنی و البته محدود در لیست پر بیننده ترین سریال های انگلیسی زبان نتفلیکس در تمام دوران کمپانی خود در رتبه دوم قرار می گیرد. این سریال تا به حال جمعاً 701٫37 میلیون ساعت دیده شده است.

البته جا داره از رتبه یک هم صحبت کنیم، رتبه اول پر بیننده ترین سریال تاریخ نتفلیکس در ۲۸ روز اول انتشارش همچنان در دست سریال «بازی مرکب – Squid Game» با 1٫65 میلیارد ساعت تماشا است، واقعا یک آمار باور نکردنی است.

این سریال ۱۰ قسمتی در تاریخ 21 سپتامبر 2022 (30 شهریور 1401) منتشر شد و داستان واقعی یک قاتل سریالی را روایت می کند که در بین سال های ۱۹۷۸ تا ۱۹۹۱ توی این زمان دست به قتل ۱۷ مرد و پسر زده است، بیشتر داستان این سریال از دید قربانیان این قاتل سریالی روایت می شود. در این سریال همچنین نژادپرستی و شکست های پلیس ایالت ویسکانسین را هم به خوبی به تصویر می کشد که به یک قاتل سریالی این اجازه را داده اند که بیش از یک دهه آزادانه و بدون هیچ سرنخی به کار هایش ادامه بدهد.